buna ziua
buna ziua!am o problema.nu am mai avut menstruatie de 2 luni de zile, sanii s-au marit si sunt durerosi, am ameteli si de o saptamana am greturi.sunt insarcinata?e posibil sa am altceva?
3 comentarii
Posibil sa fie vorba de o sarcina, acestea sunt simptomele. Mergi la farmacie si ia-ti un test de sarcina, costa undeva la 10 lei si este sigur.
astea sunt semnele unei sarcini.u nu ai precizat ceva, , ai facut sex neprotejat cu iubitul tau?cel mai bn este sa mergi l un medic...
da am uitat sa precizez...am facut sex neprotejat cu iubitul meu!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8Oare sunt insarcinata dupa ce am luat o luna Triregol?!
- 2Poate aparea vreo sarcina?
- 9o parere avizata va rog
- 4am simptomele de sarcina... oare sunt insarcinata?
- 3gravida?!
- 10Mi-a intarziat ciclul! ajutor!!!
- 5Credeti ca ar putea exista riscul instalarii unei sarcini?
- 3dereglare hormola sau sarcina?
- 0Posibila sarcina?
- 4E posibil sa fi ramas insarcinata? Sau pilula inca isi face efectul?
- 1sa mai fac un test de sarcina?
- 3Insarcinata fiind virgina
- 5probleme cu menstruatia
- 0Lipsa menstruației si test negativ
- 0Întârzierea menstruatiei
- 0Ajutor va rogggg!!! M a penetrat de 2 ori puțin, nu avea prezervativ ! Pot rămâne însărcinată ??
- 9Exista riscul de sarcina?
- 0Intarzierea menstruatiei 14 zile
- 0Lipsa menstruatie
- 0Sarcina?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata? menstruatia intarziata
