candidoza..
Buna seara... Am candidoza si nu pot scapa de ea.. am mancarimi intr una.. nu stiu ce sa mai fac.. timp de 7 zile m am dat cu crema.. m am spalat cu bicarbonat... m am spalat cu musetel... cum termin dupa doua zile revin mancarimele.. Ce sa fac ???
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5candida si multe altele care nu le intelegem
- 4candida si stafilococ alb nehemolitic
- 8Posibila sarcina? Un sfat urgent, va rog!
- 5nu stiu ce sa fac.. candidoza a reaparut
- 36Candidoza- - dusmanul- vietii sexuale
- 4Dureri si usturimi in timpul actului sexual
- 4tratament pt candidoza-clotrimazol crema
- 16antimicotice !
- 0Candidoza sau hpv?
- 9Analize Papanicolau, candida, HPV
- 9Nu mai scap de candida. Ce e de facut?
- 0ciuperca pe penis ?
- 14transmitera candidei
- 7urinari dese (20-30 ori), candida genitala+posibil si orala, oboseala continua
- 1candidoza baiat
- 8Ajutor - Candida si dereglarea hormonala?
- 1Aciclovir uz intern?
- 0Omicral, stare de rau, sa iau in continuare?
- 0Candidoza si canesten
- 5Candida
Mai multe informații despre: Candidoza genitala
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: