candidoza baiat

10-03-2013
vajhat
Nu este medic/terapeut
vajhat
baietelului meu de 4 ani i-au aparut pe capul penisului bubite mici albe. Mentionez ca tocmai am terminat tratamentul cu antibioticul Augmentin. Cu ce as putea sa il tratez?
1 comentarii
0
12-03-2013, ora 14:54
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Va recomandam sa consultati un medic pediatru pentru afectiunile baiatului dumneavoastra, este cel mai calificat pentru a va raspunde la problema prezentata.

O zi excelenta!
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.