Ce se intampla?

11-12-2018
goerge556
Nu este medic/terapeut
goerge556
Buna ziua. Va rog putin ajutor. Sunt panicat rau.

Eu si prietena mea am facut sex protejați (cu prezervativ) si am ejaculare in interior. Cand am scos, totul era ok, am verificat si prezervativul(nu era spart, găurit, etc). Prietena mea mi-a zis ca a avut o scurgere albă, lipicioasa, dar am presupus că este de la ea.

Totul s-a întâmplat pe 28 noiembire. Ciclul este unul neregulat(in noiembire a venit pe 19), acum trebuie sa ii vina luni, pe 17 decembrie, dar ceea ce ma sperie pe mine este ca de pe 8 spune că are dureri de burta ca la ciclu si o dor sânii. Oare este normal? Trebuie sa imi fac griji pentru ceva neașteptat, cum ar fi o sarcina?
2 comentarii
0
11-12-2018, ora 23:30
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Daca ati folosit prezervativ, nu a ramas insarcinata. Faceti un test de sarcina sa va linistiti.
Scurgerea normala a prietenei trebuie sa fie alba transparenta. Daca are alte scurgeri (abundente, mirositoare) ar trebui sa mearga la ginecolog. Poate fi o infectie.
0
11-12-2018, ora 23:41
goerge556
Nu este medic/terapeut
goerge556
clara_p si durerile de burta si sani de la ce sa fie? Am dat vina pe mensturatie pentru ca se apropie, dar totusi cu 10 zile inainte? Normal aceste dureri menstruale apareau cu 1-2 zile maxim inainte.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •