Cobaiul lu maicamea

02-11-2018
User13
Nu este medic/terapeut
User13
Nu ma deranjeaza sa fiu cobai pt experimente dar macar sa imi spuna si mie cineva. Din mama schizofrenica s-a nascut un copil ea nu a luat medicatie cat era insarcinata. Au spus copilului adica eu sa se uite in oglinda. Psihologie psihiatrie prea mult de scris ma dor degetele. Ce parere aveti. Eu am facut toata autoanaliza de nastere si pana cand scap odata sa gasesc un loc si in cateva zile mi-as reveni. Sa schimb domeniul o perioada scurta si sa studiez paihiatrie psihologie dar nu ma pot concentra cum trebuie imprastiata de cand m-am nascut. Se prafacea ca dormea cred. Terapie prin sunetele de tunet in loc de electrosocuri pe pacienti Hipnoza prin incuietoarea etc s-au inventat toate. Nu cred ca pot inventa ceva daca eu nu sunt desteapta s-au un geniu ca altii cum au fost la ce sa mai fac umbra pamantului degeaba? Incurc lumea peste tot acum iar nu!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul