credeam ca sunt insarcinata, dar ciclu mi-a venit putin si un rosu f. deschis

27-12-2008
andreea_asdfghjkl
Nu este medic/terapeut
andreea_asdfghjkl
Am si eu o incertitudine...eu credeam k am ramas insarcinata..ma simteam balonata..etc..ciclul mi-a intarziat 4 zile, si mi-a venit a 5 a zi, dar mi-a curs putin si un rosu foarte deshis roz mai debgrab, este menstruatia, roz deskis, am avut si dureri de burta, si cu o zi inainte sa-mi vina ciclul, am intretinut si relatii sexuale.
6 comentarii
0
27-12-2008, ora 01:03
andreea_asdfghjkl
Nu este medic/terapeut
andreea_asdfghjkl
Am uitat sa specific...nu am luat niciodata anticonceptionale, nu am avut niciodata nici un fel de tratament, absolut nimic...
0
27-12-2008, ora 01:59
Shobixella
Nu este medic/terapeut
Shobixella
Simplu!De ce nu va faceti un test de sarcina sau pur sh simplu mergeti la un control de rutina la doctorul ginecologic.:)
0
27-12-2008, ora 02:02
Shobixella
Nu este medic/terapeut
Shobixella
Dar, nu va suparati, cu tot respectul dar cum ati putut intretine relatii sexuale fara nici un tip de protectie?Sunt fel sh fel de lucruri care se pot intapla...o sarcina nedorita, boli cu transmitere sexuala(gonoree, secretii, hiv, sifilis).Ganditi-va!
0
27-12-2008, ora 12:12
andreea_asdfghjkl
Nu este medic/terapeut
andreea_asdfghjkl
pai imi doresc un copil, si cel cu care intretin relatii este sotul meu... va multumesc pt raspunsuri..
0
03-01-2009, ora 03:48
Shobixella
Nu este medic/terapeut
Shobixella
Ok, imi cer scuze, dar nu ati precizat ca cel cu care intretineti relatii sexuale este sotul dumneavoastra.In acest caz nu pot decat sa va sfatuiesc sa faceti un control ginecologic.Va pup, si o seara buna!
0
03-01-2009, ora 11:01
andreea_asdfghjkl
Nu este medic/terapeut
andreea_asdfghjkl
ok..va multumesc pt sfat...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: