daca intretine relatii sexuale cu 5 femei, poate iubi vreo una?

05-08-2011
justinrihanna3@yahoo.it
Nu este medic/terapeut
justinrihanna3@yahoo.it
un barbat daca intretine relatii sexuale cu 5 femei, vreme de ceva timp poate iubi vreo una din ele sau este chestiune numai de sex?si toate sant indragostita de el.
4 comentarii
0
05-08-2011, ora 20:55
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
nu poti avea 5 iubiri in acelasi timp, cred ca a facut o obsesie din a face sex diversificat...nu stiu cum sa-l calific...
0
06-08-2011, ora 00:32
Psiholog Popa Anca
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Popa Anca
Este imposibil ca cineva sa iti raspunda la intrebarea asta pentru ca nimeni nu-i stie sentimentele, desi pare putin probabil ca el sa le iubeasca pe toate. Cateodata se poate ca cineva sa iubeasca mai mult de o singura persoana.
0
06-08-2011, ora 17:17
sergiu1985
Nu este medic/terapeut
sergiu1985
buna am si eu o problema cred ca foarte grava, as dori si eu sa stiu de ce imi curge din penis atunci cand sunt excitat chiar daca nu am act sexual (adica imi patez chilotul) de culoare transparent dar nu cred ca este sperma deoarece este mult mai subtire si lipicioasa, se intinde..etc...si in momentul cand am contact sexual tot asa deci spre exemplu cand o pup imi curge si ma patez si cand o mangai oricei fac.Sincer nu am fost la medic deoarece mie jena ar fi ceva tratament care sa imi poata opri toata nebunia asta si sa nu imi mai curga inainte de a avea contact sexual?...Va rog mult s aimi raspundeti si mie..
0
11-08-2011, ora 19:45
Bobry
Nu este medic/terapeut
Bobry
Nu ai postat unde trebuia..dar calmeaza-te e normal tot ce zici...nu ai nici o problema
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici