De cateva luni ma dor tare rau incheieturile de la maini, coatele genunchi si degetele de la maini
Buna ziua, acum doi ani si jumatate am suferit o interventie..histerectomie totala, a decurs bine, recuperarea buna, dar de cateva luni ma dor tare rau incheieturile de la maini, coatele genunchi si degetele de la maini Nu am luat absolut niciun tratament, va rog din suflet daca imi puteti spune ce poate fi ca pe zi ce trece ma afecteaza mai mult.Multumesc.
1 comentarii
Buna ziua
Trebuie sa mergeti la un medic ortoped/reumatolog, sa faceti un set de analize specific, cauzele pot fi multe si trebuie evaluata clinic si paravlinic. Mai ales ca aveti histerectomie totala.
O zi buna
Dr Tarek Nazer
Trebuie sa mergeti la un medic ortoped/reumatolog, sa faceti un set de analize specific, cauzele pot fi multe si trebuie evaluata clinic si paravlinic. Mai ales ca aveti histerectomie totala.
O zi buna
Dr Tarek Nazer
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2dureri osteo-articulare.
- 4dureri musculare si de articulatii, fetita 7 ani
- 3a fost propusa pentru histerectomie din cauza unui fibrom uterin
- 11oare am lupus?
- 7Dureri de oase
- 4rezultat histerectomie totala
- 70dureri de incheieturi...
- 10Dureri ingrozitoare de oase
- 6Boala Behcet - informatii, sfaturi
- 7Dureri de incheieturi
- 14as vrea sa ma jutati daca se poate cu un diagnostic, cu un tratament pentru aceste analize.
- 21Dureri articulare dupa chimioterapie
- 10'Traducere' rezultat examen histopatologic
- 15Dureri groaznice asupra membrelor superioare si inferioare
- 27dureri deget picior şi oase
- 3Dureri articulare puternice
- 0Histerectomie totala
- 2Dure de oase - 74 ani
- 0Histerectomie totala +anexectomie bilaterala
- 4Dureri oase copil 10 ani.ajutor
Mai multe informații despre: Histerectomia durerea osteoarticulara
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: