Deget amortit

10-10-2018
Ina95
Nu este medic/terapeut
Ina95
Buna ziua, de aproximativ o luna, am degetul mare la piciorul stang amortit. Ultimele 2 luni am lucrat mult in picioare si credeam ca acesta putea fi motivul amortelii. Cu 6 luni in urma m-am lovit la ceafa (emisfera stanga) si am avut comotie cerebrala. Atunci am facut rezonanta magnetica si totul era in regula, nu aveam nici o leziune. Am stat internat 10 zile in spital si am primit tratament. Comotia cerebrala din trecut poate fi cauza amortelii degetului sau cauza este lucrul din ultima perioada si incaltamintea incomoda?
Va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.