distonie neurovegetativa

20-07-2009
adelinaciuca@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
adelinaciuca@yahoo.com
buna, daca spui ca ai aceleasi simptome ai urmat vreun tratament in urma caruia sa te simti mai bine?daca da te rog sa mi spui si mie...numai bine.
3 comentarii
0
16-08-2009, ora 00:02
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
SEDOCALM conform prospectului aflat in interiorul ambalajului!

Multa sanatate si numai bine;)


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
N I C K;)
0
21-08-2009, ora 12:40
adelinaciuca@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
adelinaciuca@yahoo.com
am fost acum 2 saptamani la psihiatru si mi a prescris tranxene si serlift dar nu s a ameliorat deloc starea mea de sanatata, pur si simplu nu stiu unde sa mai merg simt ca nu mai pot sa lupt...ai cumva idee acest tratament i si face efectul in timp?sanatate.
0
21-08-2009, ora 20:39
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Efectul si-l fac in minim 4 saptamani, dar depinde de reactivitatea organismului. Daca vezi ca dupa o luna efectele benefice nu au inceput sa apara, consulta medicul si roaga-l sa-ti schimbe medicatia. Iti recomand si terapia prin Rugaciune; Dumnezeu te va ajuta!

Multa sanatate;)


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul