dupa operatia de hernie inghinala - infectie si puroi

03-07-2011
stanley_yo
Nu este medic/terapeut
stanley_yo
buna ziua tuturor.in urma cu o luna de zile am fost operat de hernie inghinala dreapta, totul a decurs foarte bn pana in ziua cand mam dus sa-mi scot firele si doctorul mia zis ca am o infectie si puroi.am luat antibiotice vreo 7 zile si ma duc la pansat in fiecare zi sau la zile dar operatia sa inchi mai putin acolo unde am avut infectia o garura mica.de vreo 3 sapt am acea gaura si nu stiu ce sa spun pt ca doctorul mia zis dupa ce iese tot puroiul se inchide singura si as vrea sa stiu parerea voastra sau cineva care a trecut prin asa ceva sau care e de specialitate.ms fain astept rasp..ceaw
3 comentarii
0
04-07-2011, ora 11:17
stilnox
Nu este medic/terapeut
stilnox
Crede ce zice si ce iti recomanda doctorul. Esti pe maini bune. e de bine!
0
14-07-2011, ora 20:43
vicky28_02
Nu este medic/terapeut
vicky28_02
buna ziua!Tatal meu sufera de o hernie inghinala, destul de grava zic eu (se observa destul). A-si dori sa stiu si eu va rog care sunt costurile acestei interventii (laparoscopica sau clasica) si cat costa acele plase/proteze. Va rog spuneti-mi!!!
0
15-07-2011, ora 00:56
stanley_yo
Nu este medic/terapeut
stanley_yo
sal.depinde daca taicatu are carte de munk spitalizarea e gratis tr sa dai ceva la doctor ceva bani.si plasa creka e un mil jumate cam asa.eu unu nu am plasa la operatie dar te sfatuiesc sa se duca cat mai repede.bft
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: