Durere de cap de 10 luni

03-10-2020
Ionut988
Nu este medic/terapeut
Ionut988
Bună! De 10 luni a apărut o durere de cap am 22 de ani și am fost la 3 neurologi caree am primit tratament migrosun, quarelin și tot felu de medicamente dar efectul este 0!se amelioreaza de la analgezice dar după revine
2 comentarii
0
20-10-2020, ora 23:02
monica maria
Nu este medic/terapeut
monica maria
Un rmn ai incercat? Ciudat sa primești tratamente dar fara sa stii cauza exacta. Mergi la medicul de familie sa iti dea sa faci un rmn
0
21-10-2020, ora 12:46
Ionut988
Nu este medic/terapeut
Ionut988
Da am făcut rmn! Mi au ieșit pe rmn niște chisturi care le am verificat la un neurochirurg care a spus ca nu sunt periculoase și sunt din naștere! Posibil de la stres a început durerea, am. Lucrat timp de 1 an în condiții mari de stres! Apoi după ce a aparut durerea de cap după 3 luni au apărut puncte negre în ochi în ambii ochi, și acolo am. Fost la doctor cu ele dar doctoru mi a spus ca trebuie sa ma Obisnuesc cu ele pe veci! Ei nu au rezolvare la nimic
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
24-02-2022, ora 16:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Neurolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.