durere de cap
Imi cer scuze pentru mesajul neterminat. Urmeaza un tratament cu ceclodyne si ibalgin. Nu am ajuns inca la ORL. Dupa sarbatori...Durerea de cap nu e in zona fruntii. E posibil sa fie de la polipi si acestia sa se fi refacut ? Se poate vindeca fara operatia de polipi? Va multumesc mult.
1 comentarii
Probabil ca are sinuzita. Dupa ce termina tratamentul antibiotic, daca nu ii trece durerea de cap si nu se desfunda nasul, ar fi bine sa faca un exudat nazal cu antibiograma, ca sa se afle la ce antibiotic este sensibila bacteria.
Pentru asta, trebuie sa astepte 10 zile dupa ultima pastila de antibiotic, altfel iese rezultatul fals negativ.
Vorbiti despre asta cu medicul ORL.
Pentru asta, trebuie sa astepte 10 zile dupa ultima pastila de antibiotic, altfel iese rezultatul fals negativ.
Vorbiti despre asta cu medicul ORL.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3dureri de cap si stare de slabiciune
- 3interpretare analize si riscul unei boli
- 3de doi ani de zile ma chinui cu o fff mare durere de cap, vesnic pe partea stinga a capului
- 0Puternice dureri de cap
- 8Dureri de cap, inima!
- 1Durere de cap dupa ceafa cand ma supar
- 7dureri de cap dimineata cand ma trezesc
- 9Am 4 ganglioni la gat si o senzatie de arsura la ceafa
- 2Mama mea are nevoie de ajutor...va rog ajutati-ma cu un raspuns!!!
- 1ma doare in spatele capului cand ma enervez
- 0Ochelari noi, vedere neclara!
- 4anxietate si dureri de cap
- 5Dureri de cap, greturi, palpitatii de cateva zile
- 1Dureri de cap, ameteli
- 4Durere cap si ochi
- 6Dureri de cap
- 7Dureri groaznice de cap
- 6dureri de cap
- 1Dureri de cap zilnice
- 4Dureri de cap de la Seroxat si quetiapina?
Mai multe informații despre: Durerea de cap
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: