Durere de gat persistenta
Buna ziua.am o durere in gat de 2 ani.am fost la doctorul de familie si toate analizele au iesit bune.am fost la orl si mi- a spus ca nu am nimic.acum o luna am fost iar la orl pentru ca mi s-a inflamat un ganglion submandibular si mi-a prescris ibuprofen.mi-a trecut in 2 saptamani si acum mi-a aparut iar doar ca nu este la fel de mare si vizibil.tot de 2 ani mi s-a schimbat si aspectul faringelui observandu-se niste vezicule, ulceratii.aspectul limbii este schimbat de 2 luni, varful este mai rosu cu papile dureroase.va rog din suflet sa ma ajutati cu un sfat.multumesc!o zi frumoasa!
2 comentarii
mergi al stomatolog si la gastrologie
Multumesc foarte mult pentru raspuns.inainte sa merg la orl am fost la stomatolog si m a sfatuit sa merg la chirurgie maxilo faciala.dr doctor orl-list mi a spus ca nu este cazul de chirurgie maxilo faciala.o sa merg la gastrologie.va multumesc din suflet.o zi frumoasa
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5limba incarcata...
- 3respiratie greoaie si durere in gat
- 3Dureri in gat si in piept
- 10Dureri in gat si de limba
- 5extirparea amigdalelor, durere groaznice in gat
- 3am o problema la care nu ai dau de cap
- 1dureri mari in git si febra de 5 zile!!
- 1durere in gat
- 2Durere, usturime permanenta in gat
- 2Durere si senzaţie de corp străin in gat
- 0Durerea in spatele Marului lui Adam
- 3Durere in gat si flegma verzuie
- 0Durere in gat
- 1Durere de gât
- 3Umflatura sub limba
- 0Durere amigdala sublinguala???
- 0Punct cu puroi in gat!!
- 4Rog ajutor: Durere gat-ureche stanga!
- 4Durere amigdala
- 4Durere in gat de 1 an de zile
Mai multe informații despre: Durerile in gat Limba durerea in gat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: