efecte a primului contact?

09-11-2012
jlu02
Nu este medic/terapeut
jlu02
Acum o saptamana am avut ceva contacte cu prietenul meu, tin sa mentionez ca sunt virgina, dar m-a atins cu penisul si a incercat sa mi-o bage incet. am refuzat pentru ca m-a durut. dar in timpul contactului era mult lichid preseminal. exista vreun risc? poate patrunde ? cred ca am si ceva intarzieri pentru ca am ciclu regulat, luna trecuta am avut pe 12.10 si imi vine cu 3, 4 zile mai devreme, iar azi am avut durerile specifice dinaintea perioadei, dar nu imi curge sange, ci un lichid gelatinos maro. Este ceva serios? multumesc
2 comentarii
0
10-11-2012, ora 13:21
lyannaxyz
Nu este medic/terapeut
lyannaxyz
Prietenul tau a folosit prezervativul?sa inteleg ca NU.
0
03-04-2013, ora 00:13
maius
Nu este medic/terapeut
maius
Se poate ca la 13 ani baiatul si 14 fata, sa ramana insarcinata? Eu cand ma masturbez imi iese un lichid alb-putin transparent, oricum inca nu am sperma PURA "cum se zice." se poate? TIN SA MENTIONEZ FARA PREZERVATIV, nustiu in mintea mea imi imaginez ca fara prefervativ e o senzatie mai originale cred.. nu ma criticati ca sunt prea mic, dar nu mai am rabdare. ASTEPT RASPUNSURI
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici