este folositor medicamentul eja control?

19-09-2009
timman70
Nu este medic/terapeut
timman70
Salut
A folosit cineva pana acum medicamentul Eja control? Tot vad reclame pe net si as vrea sa vad daca a folosit cuiva inainte sa-l cumpar. Chiar are asa efecte imediate in tratarea ejacularii precoce cum se lauda astia? De asemenea, cam aceiasi intrebare si despre medicamentul "Prematrol".
Va multumesc anticipat, astept sfaturi si sugestii
O zi buna!
4 comentarii
0
15-01-2011, ora 16:08
radu2277
Nu este medic/terapeut
radu2277
eu lam folosit e mare teapa nau nici un efect daca in general aveam 5 minute de sex dupa ce am luat pastilele si am respectat indicatiile am terminat in mai putin de un minut de mia fost si rusine.teapa te rog credema
0
15-01-2011, ora 21:28
myssu
Nu este medic/terapeut
myssu
am 17 ani si am o problema cu ejacularea dupa 3 min gata.datimi o sugesti ce sa fac.
0
03-02-2011, ora 12:04
cornelu
Nu este medic/terapeut
cornelu
buna ziua si eu am aceasi problema, si nu stiu ce sa fac..nu reusesc sa intretin un act sexual..undeva la 2 minute reusesc, ma excit prea tare...si inaintea inceperi actului sexual am un lichid transparent..care iese inainte de a incepe a face ceva...multumesc
0
11-01-2013, ora 18:48
bogdan_is
Nu este medic/terapeut
bogdan_is
lichidul dinaintea ejacularii este lichid prespermatic.(lubrefierea barbatilor), nu contine spermatozoizi...f multi barbati ejaculeaza in primele 3 minute asa ca tu tre sa fii smecher si sa te ajuti de preludiu ca sa-ti satisfaci partenera.dupa un preludiu bun si femeile isi dau drumul in 2, 3 minute...asculta sfatul meu ca stiu ce zic(asa sunt si eu ) iar prietena mea are orgasm absolut de fiecare data..fii smecher mingea e la tine in teren
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.