Exista un tratament pentru infectia cu escherichia coli ?

60 comentarii 1 2
0
19-09-2018, ora 20:52
Licka
Nu este medic/terapeut
Licka
Buna seara, Dle Doctor Tudor Răzvan Pop, va rog mult sa imi spuneti si mie tratamentul împotriva E coli. Din 2012 ma tot chinui cu aceasta bacterie si recidiveaza de fiecare data! Va multumesc anticipat!
0
19-09-2018, ora 23:00
Psiholog Tudor Razvan Pop
Psihologie, Cluj
Psiholog Tudor Razvan Pop
Buna seara!

Va rog sa trimiteti o adresa de email. Acolo veti primi toate informatiile detaliate.

Multa sanatate!
0
20-09-2018, ora 09:14
Cr|s
Nu este medic/terapeut
Cr|s
------------*

(*modificat de admin)
0
20-09-2018, ora 14:32
ioask4it
Nu este medic/terapeut
ioask4it
Buna ziua!
Va rog frumos sa-mi dati si mie datele de contact ale doamnei cu uleiurile esentiale.
Multumesc!
0
22-09-2018, ora 10:15
nana25
Nu este medic/terapeut
nana25
Va rog frumos sa-mi trimiteti si mie datele despre terapia cu uleiuri esentiale, daca se poate si datele terapeutei. Multumesc frumos.
-------*

(*modificat de admin)
0
06-10-2018, ora 07:36
stopecoli
Nu este medic/terapeut
stopecoli
domnule psiholog tudor răzvan pop,
va rog sa aveți amabilitatea sa îmi trimiteți și mie o legătura către persoana care are o rețeta cu eleiuri esențiale pt tratamentul ecoli recidivante chiar și după tratamente îndelungate. va mulțumesc.
-----------*

(*modificat de admin)
0
09-10-2018, ora 22:07
Roxi 6
Nu este medic/terapeut
Roxi 6
Rugaminte: doresc datele de contact ale terapeutei { cu uleiuri esentiale } sau tratamentul exact.Multumesc frumos!
0
11-10-2018, ora 09:35
Roxana EK
Nu este medic/terapeut
Roxana EK
Buna ziua, doresc sa spun si experienta mea legata de ecoli. Am reusit sa ma vindec daca ma exprim corect in acest sens. La mine nu prea a mers antibioticu prea bine si am incercat vaccinul Strovac - sunt trei fiole pe care leam luat la interval de 1 saptamana dupa terminarea lui am inceput sa iau D-Mannose cu Polygemma 7. Dupa 1 luna am refacut analizele care au iesit bune.

Va doresc numai bine.
0
25-10-2018, ora 09:15
Lucia70
Nu este medic/terapeut
Lucia70
Buna ziua! Va rog din suflet sa- mi dati si mie tratamentul cu uleiurile esentiale.
0
29-10-2018, ora 19:41
infectie
Nu este medic/terapeut
infectie
D-l psiholog TUDOR RAZVAN POP

Am citit ca ati urmat un tratament cu uleiuri esentiale naturale care v-a vindecat de E-coli.
Va rog din suflet sa-mi dati si mie datele de contact ale terapeutei care v-a recomandat tratamentul sau
sa-mi spuneti ce fel de uleiuri se folosesc, in ce cantitate si care este durata tratamentulu

Mii de multumiri!
0
31-10-2018, ora 16:05
D. Raluca
Nu este medic/terapeut
D. Raluca
Bună ziua. Domnul psiholog Tudor Răzvan Pop, am citit povestea d-voastră în legătură cu infecția e coli și tratamentul luat. Am marea rugăminte sa-mi transmiteti și mie datele de contact ale persoanei care v-a recomandat tratamentul. Mulțumesc anticipat.
0
15-11-2018, ora 16:35
Aramis7
Nu este medic/terapeut
Aramis7
Bună ziua domnule psiholog Tudor Răzvan Pop, va rog frumos sa-mi transmiteti și mie datele de contact ale persoanei care v-a recomandat tratamentul sau tratamentul pe care l-ati urmat d-voastra la adresa de mail -----------*
Va mulțumesc frumos

(*modificat de admin)
0
16-11-2018, ora 23:52
SimaPaula
Nu este medic/terapeut
SimaPaula
Buna. Domnul Tudor Razvan Pop as dori sa stiu si eu care sunr acele uleiuri esentiale. -----------* este adresa de mail, va rog sa imi trimiteti un email. Va multumesc!

(*modificat de admin)
0
27-11-2018, ora 13:25
arismende
Nu este medic/terapeut
arismende
Bună ziua. Domnul psiholog Tudor Răzvan Pop, am citit despre tratmentul pe care l-ati facut cu uleiuri esentiale pentru infecția e coli. Imi puteti trimite si mie acest tratament. Mulțumesc anticipat.
0
06-12-2018, ora 01:00
Henczmommy
Nu este medic/terapeut
Henczmommy
Buna!

A intrat cineva in posesia tratamentului cu uleiuri esentiale? A dat rezultate? Sunt la a patra runda de tratament cu antibiotic efectuat in sarcina (din care ultimele doua intravenos) si nu simt vreo imbuntatatire si nici nu mai vreau sa ma gandesc la antibiotic.
Daca are cineva stire despre ce uleiuri esentiale dau rezultate in ITU, sau de orice alte remedii, va rog sa-mi dati de stire.
0
06-12-2018, ora 19:29
Bogdaaan
Nu este medic/terapeut
Bogdaaan
Buna ziua. Domnul psiholog Tudor Răzvan Pop, am citit despre tratmentul pe care l-ati facut cu uleiuri esentiale pentru infecția e coli. Imi puteti trimite si mie acest tratament. Mulțumesc anticipat.
------------*

(*modificat de admin)
0
12-12-2018, ora 17:07
Iulianao5
Nu este medic/terapeut
Iulianao5
Buna ziua domnu Tudor Răzvan imi puteti spune si mie tratamentul împotriva ecoli..ma lupt de foarte mult timp.si nu Pot scap de ea.antibioticele am luat nu ma ajuta.mulțumesc.adresa de email..------*

(*modificat de admin)
0
16-12-2018, ora 00:07
CarmenAdina
Nu este medic/terapeut
CarmenAdina
Bună seara domnule psiholog TUDOR RAZVAN POP

Am citit ca ati urmat un tratament cu uleiuri esentiale naturale care v-a vindecat de E-coli.
Va rog din suflet sa-mi dati si mie datele de contact ale terapeutei care v-a recomandat tratamentul sau
sa-mi spuneti ce fel de uleiuri se folosesc.
Adresa mea de mail este -----------*
Va mulțumesc mult!

(*modificat de admin)
0
27-12-2018, ora 15:42
Craciun Laura
Nu este medic/terapeut
Craciun Laura
Buna ziua.As dori si eu adresa de e mail a doctorului care are tratamentul pentru infectia cu Coli, pe baza de uleiuri esentiale.--------*.Multumesc

(*modificat de admin)
0
07-01-2019, ora 03:56
Emia
Nu este medic/terapeut
Emia
Buna ziua! Dl dr, va rog frumos, ma puteti ajuta cu datele de contact ale dnei terapeut cu uleiurile esentiale? Sau va las adresa mea de email: --------*
Multumesc mult de tot.

(*modificat de admin)
0
08-01-2019, ora 12:28
DI.G.
Nu este medic/terapeut
DI.G.
Buna ziua
Va rog sa imi trimiteti si mie datele de contact ale dnei terapeut cu uleiuri esentiale.
Multumesc
0
11-01-2019, ora 16:02
Mihaela253
Nu este medic/terapeut
Mihaela253
Buna ziua, dle. doctor, imi puteti spune, va rog, care este tratamentul cu uleiuri esentiale? Multumesc mult !
0
12-01-2019, ora 21:21
Frusina Carp
Nu este medic/terapeut
Frusina Carp
Buna seara ! Va rog d nule dr Tudor R.Pop sa mi dati si mie adresa d nei care trateaza inf ruinarea cu uleiuri volatile Am 57 ani si sufăr de 43 de ani de infecție urinara cronica interstitiala nu va mai povestesc cate am facut si faptul ca n am tratat boală din copilărie mediat si corect ca erau alte timpuri
0
13-01-2019, ora 10:52
Margateta
Nu este medic/terapeut
Margateta
Domnule doctor Tudor Razva Pop va rog frumos sa-mi dati datele de contact ale doamnei tetapeut cu ulei. Va multumesc!
0
20-01-2019, ora 18:20
IoanaEmi
Nu este medic/terapeut
IoanaEmi
Buna seara! Va rog mult sa- mi dati si mie datele de contact ale d-nei terapeut cu uleiurile esentiale. Multumesc frumos!
0
07-02-2019, ora 07:24
Petrovici
Nu este medic/terapeut
Petrovici
Buna ziua! Va rog sa- mi dați și mie datele de contact ale doamnei cu uleiurile esențiale. Va multumesc! Adresa mea este ------------*

(*modificat de admin)
0
12-02-2019, ora 18:23
Paul G
Nu este medic/terapeut
Paul G
Buna seara Domnule Doctor Tudor Razvan Pop. Va rog sa-mi spuneti si mie tratamentul impotriva Enterococcus SPP. Ma lupt de ceva vreme cu aceasta bacterie dar in zadar. Va multumesc anticipat! Multa sanatate va doresc!
0
19-02-2019, ora 11:47
ZUMA
Nu este medic/terapeut
ZUMA
Buna ziua! Va rog din suflet sa ma ajutati si pe mine cu acel tratament de uleiuri esentiale ale dnei. terapeut de care s-a discutat aici pe site.


Multumesc din suflet!
0
02-03-2019, ora 08:38
Marianamariana2019
Nu este medic/terapeut
Marianamariana2019
Buna ziua. Domnul psiholog Tudor Răzvan Pop, am citit despre tratmentul pe care l-ati facut cu uleiuri esentiale pentru infecția e coli. Imi puteti trimite si mie acest tratament. Mulțumesc anticipat.
E-mail: --------*

(*modificat de admin)
0
16-03-2019, ora 23:01
AlinaElenagherghe
Nu este medic/terapeut
AlinaElenagherghe
Buna seara, domnule Doctor Tudor Răzvan Pop! Va rog frumos sa imi spuneti si mie tratamentul împotriva e-coli? Ma confrunt de ceva timp cu aceasta problema.Multumesc frumos! O seara buna!
Acest topic a fost închis. Nu mai pot fi adăugate noi comentarii.
60 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Reglementările care restricționează consumul de antibiotice în creșterea animalelor, asociate cu o reducere a infecției cu E. Coli la oameni
  • Peptidele din susan au dovedit că pot combate E. coli și S. aureus
  •