ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

Ieri dimineata m-am trezit cu o umflatura mica la baza penisului, de culoare maro spre vanat

28-01-2008
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
poate ma panichez eu pe degeaba.dar trebuie sa stiu.Ieri dimineata m-am trezit cu o umflatura mica 8 de marimea unui bob de orez aprox) la baza penisului, de culoare maro spre vanat, , , , , parca semana cu o conopida.initial am crezut ca e unu cos, asa ca am stranso.si a inceput sa sangereze.chiar langa ea era un punct mic de aceeasi culoare, care a inceput sa singereze la fel.azitazi parca si-a schimbat culoarea spre roz. Nu stiu ce poate fi.contact sexual nu am mai avut cu nimeni de aproximativ 4 luni.Tot acum 4 luni am venit in Spania intr-o zona cu clima mai uscata.imi aduc aminte ca nu demult, aprox 2 luni.mi-au aparut niste pete maro descchis in exact acea zona insotite cu o slaba mancarime dar care nu au tinut foarte mult. asa ca nu le-am dat prea multa importanta.
5 comentarii
0
28-01-2008, ora 00:00
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
am citit undeva ca poate fi vorba despre negi genitali, deoarece oarecum prezint simptome similare, va rog, parerea voastra, si sfat sa ma duc la un urolog s-au e ceva ce poate fi tratat cu vreun unguient.
0
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
am citit undeva ca poate fi vorba despre negi genitali, deoarece oarecum prezint simptome similare, va rog, parerea voastra, si sfat sa ma duc la un urolog s-au e ceva ce poate fi tratat cu vreun unguient.
0
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
0
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
0
nucleo.nucleo
Nu este medic/terapeut
nucleo.nucleo
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.