interpretare rezultat EEG
Buna ziua, in urma unui EEG am primit diagnosticul de focar iritativ temporal drept, stie cineva va rog sa imi spuna ce inseamna?
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5Crize epileptice si condusul auto
- 5epilepsia, crize grand mall
- 9epilepsie - informatii
- 10epilepsia si contraceptia-doresc un raspuns de la un medic
- 7Epilepsie si regimul alimentar
- 14Absente, tulburari de memorie, blackout-uri. Oare am epilepsie?
- 2epilepsie
- 1Diagnostic epilepsie? De ce?
- 2Un copil cu convulsii febrile poate fii diagnosticat cu epilepsie?
- 0epilepsie cu tulburari psihice
- 25epilepsie
- 0probleme angajare
- 2Epilepsie sau nu??
- 1O problema - epilepsie
- 5Epilepsie?!!?!
- 1As dori sa țin legătura cu persoane care au aceste forme de epilepsie.
- 1Epilepsia…si redobandirea permisului?
- 4Pe masa de operație am avut convulsii
- 1Epilepsie focala temporala stanga farmacorezistenta
Mai multe informații despre: Epilepsia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: