interpretare rezultat EEG
Buna ziua, in urma unui EEG am primit diagnosticul de focar iritativ temporal drept, stie cineva va rog sa imi spuna ce inseamna?
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5epilepsia, crize grand mall
- 2are EPILEPSIE ce tre sa faci?
- 27epilepsie (sindrom West) copil 12 luni
- 3epilepsia este o boala ce se vindeca prin tratament ?
- 3sa fie epilepsie
- 7Epilepsie si regimul alimentar
- 0Epilepsie si diabet - pensie de boala
- 6este sau nu epilepsie?
- 1Diagnostic epilepsie? De ce?
- 6in 2007 am fost diagnosticat cu epilepsie.. am avut o criza in timpul somnului
- 2fiica mea e suspecta de epilepsie
- 2Un copil cu convulsii febrile poate fii diagnosticat cu epilepsie?
- 12Epilepsie sau spasmofilie ?
- 25epilepsie
- 3Epilepsie
- 9Migrena cu aura sau epilepsie?
- 1Epilepsia…si redobandirea permisului?
- 1Epilepsia se transmite la copil?
- 4Pe masa de operație am avut convulsii
- 2Tratament epilepsie
Mai multe informații despre: Epilepsia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: