Intrebare problema in gat
Buna ziua, am 36 de ani si de o luna am o problema in gat. Simt ca o jena cand inghit fara insa a ma durea. Am fost la orl si mi s-a dat tratament cu xifia si arcoxia pt un Aslo marit dar mi s a spus ca in gat nu am nimic. Am urmat tratamentul dar senzatia e aceeasi. Simt jena in dreapta langa amigdala sau se muta pe centrul gatului. Ma gandesc la cele mai grave lucruri nu mai ma pot tine pe picioare si am doi copii mici de crescut. Ma puteti ajita, va rog ? Mentionez ca sunt fumatoare. Va multumesc anticipat!
2 comentarii
1' cu gandul la copii sivde dragul tau.. Lasi Fumatul
2 nu consumi otet. Lamai. Citrce. Acidulate
3 faci consult la Gastrologie..acolo e problema
2 nu consumi otet. Lamai. Citrce. Acidulate
3 faci consult la Gastrologie..acolo e problema
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Problema gat nedeterminata.
- 9probleme gat de 3 saptamani
- 5corp strain blocat in gat
- 3O substanta gelatinoasa in gat
- 1Coaja de samanta pe gat
- 2Senzație de ceva în gat.
- 2senzatie de gadilat in gat si tuse dupa raceala
- 1Jena gat
- 0Jena gat, durere ceafa partea dreapta
- 1Durere in gat de peste o lună.
- 2Amigdale umflate
- 17Orl
- 2Bubite in gat
- 2Senzație de jenă în zona gâtului.
- 3ORL Excrescență de culoare galbenă in gât în spatele luetei
- 1Simptom ciudat in gat
- 3Limfonoduli reactivi
- 2Umflatura gat, de la reflux??
- 8Probleme gat/limba
Mai multe informații despre: problema in gat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: