Lovitura la cap
Buna ziua!Acum 2 saptamani am cazut si mi.am spart capul in 3 locuri...am fost la medic si mi.au pus fire in toate locurile, deoarece mi s.a spart capul in toate trei!Nu am simptome de niciun fel! Doar pentru linistea mea as vrea sa stiu daca pot avea ceva, daca mi se mai poate face cheag de sange...sa stiu daca merg la un RMN. Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3de o saptamana ma doare rau fruntea
- 1Lovitura la cap
- 3lovitura la cap - accident de masina
- 0balbaiala poate aparea in urma unei lovituri la cap?
- 1Buna ziua ! sunt in dubii cu o lovitura la cap
- 0M-am lovit la tampla stanga
- 0Se poate cumva sa fii lovit in asa fel incat sa nu mai poti gandi?
- 0Durere de cap
- 1lovitură la cap
- 0Lovitura la cap urgent!!!!
- 1Durere de cap
- 0Diplopie la ochiul drept
- 0Denivelare la nivelul capului dupa traumatism
- 1Lovitura la cap mai veche
- 1Ajutor, va rog! m-am lovit cu gantera la cap
- 2Ajutor urgent! hematom cerebral la un tânăr de 20 ani?
- 1O palma în cap poate produce un hematom la cap?
- 1Zguduire/lovitură la cap
Mai multe informații despre: lovitura la cap
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: