Sa Ne Descretim Fruntile - Melodie care vine ca manusa

23-05-2024
XtremeSRL
Nu este medic/terapeut
XtremeSRL
Robin Schulz feat. Alida – In Your Eyes
youtube.com/watch?v=mDLiAs5k1oI

Versurile sunt spot on... am gasit-o recent

am facut topicul pt persoanele care au nevoie de un boost de mood.
prima data cand am ascultat-o mi s-a facut pielea de gaina de la ea
4 comentarii
1
24-05-2024, ora 07:09
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Muzica are efect terapeutic. Ea face bine oricui. Dacă simți că ți se potrivește stilul de muzică, are efectul celui mai bun medicament de relaxare
0
24-05-2024, ora 07:23
XtremeSRL
Nu este medic/terapeut
XtremeSRL
da, foarte adevarat. mai ales cand si versurile melodiei sunt in ton cu gandurile.
noroc cu melodiile strainilor care fac muzica de calitate
1
24-05-2024, ora 16:14
Psihologie, București
Și muzica românească veche, în special șlagărele, muzica clasică, sau muzica scrisă special pentru relaxare ajută
0
29-05-2024, ora 15:22
clozapin
Nu este medic/terapeut
clozapin
Robin Schultz e un cantaret bun. Sunt multe melodii pe ypoutube cu sute de milioane, sau miliarde de vizualizari cu el. Muzica e Regina Simturilor. pe mine m-a salvat muzica cand luam clozapina. ani in sir nu am putut face decat sa ascult muzica sau sa urmaresc videoclipuri trase de pe dc+(strongdc)
sunt multi interpreti sau interprete care nu numai ca se "aud" bine ci chiar au un mesaj de transmis. din muzica pop. trebuie numai descoperiti ;-)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul