Miopia si astigmatism

07-02-2008
POPARODICA
Nu este medic/terapeut
POPARODICA
am miopie cu cilindru de -2, 5 si astigmatism si as vrea sa ma operez dar nu stiu unde si cam cat m-ar costa.ma gandesc la operatie pt ca nu mai suport ochelarii, dar nici nu imi mai permit sa ii schimb la fiecare 6 luni, sunt nevoita sa ii schimb des, pt ca la cea mai mica zgarietura sau matuire, apar durerile de cap si ametelile.prefer sa platesc odata pt operatie si sa nu mai am probleme, ma puteti ajuta? un nume de spital, un medic si un pret estimativ, as mai vrea sa stiu dak dupa operatie voi mai purta ochelari? astept un raspuns, va multumesc!
4 comentarii
0
07-02-2008, ora 00:00
aminomax
Nu este medic/terapeut
aminomax
buna. in primul rand este foarte importatn de precizat varsta si apoi, inainte de ioperatie, ar trebui sa te interesezi despre riscurile si tot ceea ce implica acesta procedura.dar varsta sa sti ca este critica pentru operatiile de miopie
0
08-02-2008, ora 00:00
POPARODICA
Nu este medic/terapeut
POPARODICA
AM 25 DE ANI SI AM MIOPIE DE CAND ERAM COPIL.MIOPIA S-A STABILIZAT DE CCA 2 ANI.SI, DA, AS VREA SA STIU RISCURILE, LA CE MEDIC POT MERGE SI LA CE SPITAL? VA MULTUMESC!
0
08-02-2008, ora 00:00
aminomax
Nu este medic/terapeut
aminomax
o clinica buna de oftalmologie este cea de langa spitalul fundeni mi se pare, sau colentine, nu mai stiu sigur
este olandeza din cate am auzit, dar ma voi interesa mai bine
0
09-02-2008, ora 00:00
POPARODICA
Nu este medic/terapeut
POPARODICA
ASTEPT RASPUNSUL DVS, VA MULTUMESC MULT PT AJUTOR.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: