Dupa sex neprotejat, mi s-a umflat pielea din zona penisului

25-04-2007
Mihai_B3b3
Nu este medic/terapeut
Mihai_B3b3
Am si eu o problema, am facut sex neprotejat cu prietena mea pentru prima oara.A doua zi mi sa umflat pielea din zona capului penisului, dupa o zi si-a revenit la normal, dar problema mea este ca sa umflat iarasi dupa 5 zile.Care ar fi problema si cum as putea sa o rezolv?Multumesc anticipat
5 comentarii
0
26-04-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
A doua oara cand s-a umflat a fost tot dupa sex?
0
30-04-2007, ora 00:00
Mihai_B3b3
Nu este medic/terapeut
Mihai_B3b3
da
0
Mihai_B3b3
Nu este medic/terapeut
Mihai_B3b3
ma scuzati prima oara nu sa umflt a doua oara sa umflat, si dupa vre 5 zile nam mai facut nimik sa umflat, dar acum nu mai am nimik, ce sa intamplat?
0
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Nu s-a intamplat nimic grav! Ai avut un contact sexual mai "intens", mai de lunga durata sau partenera ta nu a fost bine lubrefiata. De aceea a fost traumatizat mecanic preputul, acesta reactionand prin edematiere. Pentru ca problema sa nu se mai repete ai grija ca partenera ta sa fie suficient de bine lubrefiata.
0
07-07-2007, ora 00:00
anonim18
Nu este medic/terapeut
anonim18
am nevoie urgent de un sfat diseara vine o fata care arata prea bn la mine si. dar de dimineata cand m-am trezit aveam pielea penisului umflata ce sa fac ca sa nu mai fie
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.