operatie hernie de disc
Buna ziua, am 27 de ani si acum 3 ani am fost diagnosticata cu hernie de disc, doctoru mia spus sa nu na operez ca sunt prea tanara, mi-a recomandat kineto, inot si luam calmante, intre timp am ramas gravida si intr-un fel mi-a facut bine nu am mai avut dureri mari, de o luna durerile au revenit, eu nu sunt in tara merg abea in sugust durerile merg f tare pe picior si sper ca rezist pana la vara dar cand metg vreau sa ma operex dar am di prolaps de valva mitrala cu regurgitare si imi e frica de anestezia generala, va rog mult daca ma puteti ajuta cu un sfat, multumesc mult
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3hernie de disc operata
- 9Hernie de disc L4-L5
- 8osteodiscita
- 0necroza avasculara cap femural
- 0hernie de disc sau lovitura?
- 8Hernie de disc RMN
- 13semiparaza de sciatic popliteu intern dupa operatia reusita de hernie de disc
- 0operatie de hernie
- 3Dorsolombalgie sau hernie de disc?
- 0hernie de disc recidiva
- 2hernie de disc L5 S1
- 1hernie disc fizioterapie
- 0Va rog interpretare RMN COLOANA LOMBARA
- 0Hernie de disc
- 0Hernie de disc!! exista iarăși posibilitatea sa apară iarăși??
- 1Recomandare doctor neurochirurg
- 1Hernie si haltere
- 1Hernie de disc
- 0Boala de disc degenerativa - F. 25 ani
Mai multe informații despre: Hernia de disc
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: