prima pastiluta YAZ si ma simt foarte rau

28-07-2015
467 roxana
Nu este medic/terapeut
467 roxana
Am luat ac pe care mi le.a preescris medicul ginecolog YAZ. Am luat prima pastiluta in prima zi de menstruatie si m.am simtit foarte rau. In urmatoarele 3 zile am avut aceiasi stare bolnavicioasa dar acum vad ca incep sa imi revin, nu ma mai trezesc cu dureri de cap si cu stari de voma medicul a spus sa le iau toata luna si nu stiu ce sa fac
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Schimbarea metodei contraceptive
  • Dereglari hormonale cauzate de anticonceptionale
  • Greseli in administrarea contraceptivelor
  • Contraceptivele orale - avantaje și riscuri
  • Contraceptivele hormonale pot crește riscul de depresie
  • Contraceptivele hormonale cresc riscul de suicid?
  • Greșeli în utilizarea pilulelor anticoncepționale
  • „Mă simt rău” - cele mai frecvente motive
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.