prin ce mijloace as putea scapa de matreata?

25-06-2008
cvioleta87
Nu este medic/terapeut
cvioleta87
am nevoie de un sfat de la Dvs. as dori sa stiu prin ce mijloace as putea scapa de matreata.Matreata a inceput sa imi apara aqm 2 ani cand am terminat de dat bacalaureatul.De atunci cu orice fel de sampoane m-as spala nu exista nici un remediu.Multe persoane imi spun ca e pe sistem nervos, de asta am nevoie de un sfat de la Dvs. pentru ca eu deja nu mai stiu ce as putea face.Va rog frumos sa imi raspundeti. Va multumesc anticipat.
5 comentarii
0
25-06-2008, ora 00:00
Dr. Akram Salem
Dermatovenerologie, Bucuresti .Mihai Bravu 444
Dr. Akram Salem
incercati samponul selegel de la firma DUCRAY
DR AKRAM SALEM
MEDIC DERMATOLOG
0
26-06-2008, ora 00:00
cvioleta87
Nu este medic/terapeut
cvioleta87
va multumesc frumos o sa incerc si apoi o sa va spun rezultatele.va multumesc din suflet
0
26-06-2008, ora 00:00
cvioleta87
Nu este medic/terapeut
cvioleta87
as vrea sa va mai intreb ceva: tatal meu are pe piept si intre omoplati niste pete rosii care apar atunci cand se enerveaza si il mananca foarte tare.A fost la medic i sa prescris Nizoral sampon si Nizoral crema dar nu au avut nici un efect desi tratamentul a fost de lunga durata. Acum refuza sa mai mearga la medic de teama sa nu i se prescrie ceva gresit.As vrea sa tineti cont de faptul ca tatl meu nu bea si nu fumeaza.V-as multumi din suflet daca mi-ati raspunde.Va multumesc.O seara buna.
0
27-06-2008, ora 00:00
Dr. Akram Salem
Dermatovenerologie, Bucuresti .Mihai Bravu 444
Dr. Akram Salem
nu as putea sa va spun ce are tatal dvs...pt un dermatolog escriere d d"pete rosii" nu prea ajuta sa va da o parere... imi pare rau...convingeti sa mearga la alt dermatolog
0
27-06-2008, ora 00:00
cvioleta87
Nu este medic/terapeut
cvioleta87
va multumesc frumos.imi sunte-ti de mare ajutor
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este mătreața și cum scapi de ea
  • Sfaturi pentru cei ce doresc să se radă în cap
  •