Problema Testicule

31-01-2015
Flavyous
Nu este medic/terapeut
Flavyous
Buna ziua/seara!In dimineata zilei de 29 Ianuarie m-am trezit cu o usturime in zona testiculelor.Usturimea se simtea la orice atingere dar doar in anumite zone.Pana inspre seara aceea usturime a disparut, practic nu mai simteam nimic dar a aparut ceva negru si uscat pe testicule.Nu ma ustura dar daca incerc sa decojesc incepe sa curga usor, sange.Aceasta negreala este situata acolo unde se 'intersecteaza' penisul cu testiculele si se intinde usor in jos.Trebuie sa mentionez ca inainte de a aparea, cand am facut dus, se vedea ceva alb in zona unde acum este negru.In aceeasi zi, de dimineata, am avut penisul in erectie in timpul somnului iar pe boxeri, in zona testiculelor, era ud.
1 comentarii
0
31-01-2015, ora 01:50
Flavyous
Nu este medic/terapeut
Flavyous
Trebuie sa mai adaug ca aceea umezeala de pe boxeri era usor galbuie.Iar acum examinand mai bine zona am observat ca are si o oarecare guloare de verde-galbui, iar atunci cand fac presiune in zona aceea iese un lichid verde-galbui sau chiar maro(cand iese cu cata sange).De asemenea zona aceea pare a fi ca un strat de piele "moarta".
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  • Lovitură la/în testicule
  •