Rani in nas
In urma cu 1 an si jumatate m-am operat de deviatie de sept si ranile din nas nu s-au vindecat.Am facut o analiza si mi-a iesit 'klebsiella pn'.Am luat medicamentele : 'Cefuroxim', 'Cefaclor', 'Gentamicina' si am folosit gelul nazal 'Tantum Protect'.Cu toate acestea tot am ranile in nas si secretii in gat.Va rog sa-mi spuneti de ce nu mi se vindeca ranile, sunt foarte ingrijorata si ce puteti sa-mi recomandati pentru ranile din nas.
1 comentarii
numai un medic ORL dupa ce vede nasul, face o radiografie SAF.. poate si o endoscopie nazala
poate sa administreze un tratament corect
poate sa administreze un tratament corect
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5sinuzita cronica acuta, nu poate respira, incepe sa se sufoce...
- 3Deviatie de sept!
- 1deviatie de sept
- 4deviatie de sept... dureri de tample, nas, ochi
- 1deviatie de sept -pt.dl.dr.FValeriu
- 3sangerari nazale, deviatie de sept
- 14secretii urat mirositoare dupa operatia de deviatie de sept
- 2deviatie de sept
- 3Deviatie de sept, rinita, gat uscat, probleme ureche-sarcina
- 3Sa fac operatie pentru deviatie de sept?
- 0o mica deviatie de sept
- 6Raport Medical CT Sinusuri - Necesita Operatie?
- 0Deviatie de sept. Va rog sa imi deie si mie cineva un sfat :|
- 2Pneumotorax - Deviatie de sept.
- 1Despre rinoplastie
- 1Voce in ureche
- 0Polipoză nazală + Pansinuzită + Deviație de sept nazal
- 5Sforait dupa operatia de deviatie de sept
- 3Deviatie de sept
Mai multe informații despre: Deviatia de sept nazal
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: