Sângerare lungă după Postinor

19-07-2018
Anastasia102
Nu este medic/terapeut
Anastasia102
Am luat Postinor pe data de 1 iulie, cu o zi după ovulație. Pe 17-18 trebuia să-mi vină menstruația, însă, începând cu data de 13-14, dacă îmi aduc aminte bine, au apărut sângerările. Sânii mă dureau, ca înainte de menstruație, iar durerea s-a oprit de pe 17. Sângerările sunt scăzute, variază între maro și roșu, incluzând uneori și cheaguri de sânge. Vă rog, lămuriți-mă!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.