Postinor- efecte

10-12-2016
elenush@
Nu este medic/terapeut
elenush@
Am luat Postinor dupa 5 ore si 15 minute si apoi la 12 ore dupa ruperea prezervativului. Am avut dureri de cap si ameteli.
Ce ma ingrijoreaza este faptul ca dupa 4 zile inca mai am aceste efecte, dar nu tot timpul. Este normal sa mai am aceste efecte. As putea fii insarcinata? Am citit multe articole, dar nu stiu ce sa mai cred. Farmacista mi-a zis sa astept pana imi vine menstruatia sau dupa 2 saptamani sa fac un test de sarcina
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.