Sarcina
Salut. Ajutati-mă vă rog frumos. Am 17 ani, am prieten deja ne intilnim 2 ani. Am hotarit sa ma dezverginez, a fost foarte greu deooarce ma durea. Dar pina la urma am reusit, insa fara prezervativ na ejacuat in mine. Am facut si a 2 oara tot neprotejat, nu pina la urma si na ejacuat. Este posibilitatea sa ramin insarcinata ? Ma cam doare burta, oleaca nii a vomita, si curge un lichid incolorr. Este 4 zi dupa dezverginare
4 comentarii
No, meri la farmacie si cumpara un test de sarcina. Apoi, ce-o vrea Domnu'. Da' ceva educatie sexuala n-ar strica...
De azi lichidul lubrifiant a inceput sa aiba culoare maro si am dureri mari in burta. Asta ce poate fi?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8Sunt insarcinata? ajutati-ma!!!!!!
- 4sarcina sau menopauza?
- 4intarziere menstruatie si sarcina
- 10Testul de sarcina a iesit negativ.
- 4sex anal, insarcinata?
- 3un bebe?
- 4oare sunt insarcinata?
- 2As putea fi insarcinata?
- 3Am lasat-o gravida??
- 8Sex in timpul menstruatiei... sunt insarcinata?
- 21Oare am ramas gravida? urgent va rog!
- 4As dori raspuns va rog:) mai sunt sau nu virgina?
- 4sarcina sau dereglare hormonala?
- 8sex neprotejat si diverse stari
- 1Dupa Dezvirginare
- 4Sarcina ? Ajutati-ma..
- 1sa mai fac un test de sarcina?
- 3sex in a cincea zi de cliclu si prezervativul rupt
- 0Pot ramane insarcinata?
- 3Sunt însărcinată?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata? sexul pentru prima data dezvirginarea