Sunt handicapata?

21-10-2018
User13
Nu este medic/terapeut
User13
Se merita sa caut un medic din afara orasului sa ii pot spune tot fara minciuni? Cineva care nu m-a vazut niciodata, o doctorita. Problema este ca imi este frica sa ma duc ca eu am nevoie de adeverinta de munca si imi este frica ca nu imi mai da dupa. Cum pot proceda sa fie cu adeverinta de munca dar sa ma ajute. Nu cred ca am ceva dar sa ma conving ca nu sunt o handicapata bolnava care nu are ce cauta in societate.
4 comentarii
0
21-10-2018, ora 23:54
Steve.the.great
Nu este medic/terapeut
Steve.the.great
Pt tratament mergi la o clinica privata iar pt adeverinta la medicul de familie ! Dar incepe prima data cu consultul psihiatric si tratmentul apoi vezi ce vei face pe mai departe !
0
22-10-2018, ora 12:28
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
De ce credeți că sunteți bolnava?
0
22-10-2018, ora 20:53
User13
Nu este medic/terapeut
User13
Eu nu cred. Doar am o idee fixata in cap care maicamea a fost bolnava de schizofrene. Eu cred ca sunt si cazuri in care nu se mosteneste.
0
22-10-2018, ora 21:44
User13
Nu este medic/terapeut
User13
Ma refer ca toata lumea rade pe la spatele meu ca am mersul pe care il am. Nu m-a invatat maicamea sa merg cand trebuia si am invatat eu singura.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul