tresariri in somn

13-04-2016
alecs 34
Nu este medic/terapeut
alecs 34
De ceva vreme tresar in somn. Am somn bun nu sunt obosit. Nu beau nu fumez. Am unele tremuraturi de cateva secunde in tot corpul cand sunt treaz. In fata cap spate membre. Se sbat muschii in tot corpu. Am luat mag an luat multicentrum. Nimic. In prima faza mu se zbatea ochiul si buza si spranceana dar au trecut. E pisibil ca corpu sa nu asimileze vitamine. Am facut si analize e totu ok. Am facut si encefalograma. E ok si vizita neuro. E ok. Ce sa mai fac. Tin sa zic ca nu muncesc de 7 luni si stau acasa nu fac sport. Si daca fac fac putin care 30 pe zi dar nu zilnic. Ce sa fac.ce analize sa mai fac.pot sa iau vreun medicament ??. O fi anxietate ?. Multumesc
3 comentarii
0
13-04-2016, ora 14:26
stevens
Nu este medic/terapeut
stevens
Incearca o cutie de Aspacardin din care iei de doua ori cate 2 comprimate pe zi ! Sunt fasciculatii musculare din cauza carentei de minerale si a stresului !
0
13-04-2016, ora 23:35
alecs 34
Nu este medic/terapeut
alecs 34
Dar acest medicament nu e ptr inima ?. Rezolva prob mea.?. Sa iau 2 comprimate pe zi. O cutie ?
0
14-04-2016, ora 11:29
stevens
Nu este medic/terapeut
stevens
Medicamentul este pentru muschi in general, inima fiind si ea un muschi ! Ia o cutie pana la terminare, !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: calitatea somnului