umflatura pe labiile mici = herpes genital?

13-01-2009
andreea15
Nu este medic/terapeut
andreea15
mi-a aparut pe una din labiile mici ale vaginului o umflatura f mare.doare la atingere si la urinare.aceasta umflatura e ca un nodul care e plin cu puroi galben si cu sange f urat mirositor.ce credeti ca am v-as atasa niste poze dar din pacate nu am.
4 comentarii
0
13-01-2009, ora 17:04
talida89
Nu este medic/terapeut
talida89
probabil ca ai herpes.mergi urgent la medic !!!! cum poti sa stai asa daca te doare si miroase urat???? stii ca se poate agrava si k herpesul "se intinde" daca nu este tratat??????? probabil k l-ai luat pt k ai facut sex neprotejat. MERGI LA MEDIC URGENT!!!!!!!!!!!
0
14-01-2009, ora 19:32
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Chiar ca nu stiu ce mai astepti !
0
23-01-2009, ora 11:54
mariaaaa
Nu este medic/terapeut
mariaaaa
mi-am inceput viata sexuala acum 2 luni si pana acum nu am avut nicio leziune sau ceva de genu, dar dupa ultima data cand am facut sex cu prietenul meu( a fost cea mai mulga partida pe care am avut-o pana acum) am mancarimi in zona genitala si nu stiu ce sa fac.Am ciiti pe site'ul vostru si e posibil sa am herpes genital?Acolo scrie mancarimi, dureri locale, dureri de cap si le-am asociat ptr ca ma doare si capul dar am crezut ca nu are nicio legatura, dar nu mi-au aprut niciun fe de umflaturi sau ceva de genu.Prietena mea mi-a spus ca poate sa fie doar o iritatie dar mie mi-e frica. multumesc
0
23-01-2009, ora 11:55
mariaaaa
Nu este medic/terapeut
mariaaaa
*lunga
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
24-10-2022, ora 15:20
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 400 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cele mai importante sfaturi legate de herpesul genital
  • Un nou vaccin poate preveni herpesul genital
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.