urgent! Secretie maro dupa primul act sexual

07-12-2010
dolce.ada
Nu este medic/terapeut
dolce.ada
Urmatoare zi dupa rpimul act sexual am o secretie maro si usoare dureri abdominale. Cu o saptamana in urma am fost la ginecolog, mi-a luat lama si mi-a facut eco abdominal si am fost in regula. Nu stiu ce poate sa fie va rog sa imi raspundeti fiindca in urmatoarele 3, 4 zile nu am cum sa ajung la ginecolog
6 comentarii
0
08-12-2010, ora 11:33
dragoi alina
Nu este medic/terapeut
dragoi alina
buna ziua!eu am dureri de picioare de ani de zile si toata lumea imi da calciu cu magneziu.cineva ma trimis sa-mi fac o radiografie la coloana.ieri am luat rezultatul.mi-a iesit: rectitudinea coloanei cervicale pensare a spatiului intre vertebrele C6 SI C7, scolioza dorso-lombara dextra concava cu punct maxim la T10-T11, fractura parcelara unghi ocutero super. L3 cu urma de deplasare, pensare poster. a spatiilor in V L1-L2, L2-L3, L3-L4. PUTETI SA MA INDRUMATI CE TREBUIE SA FAC SI SA-MI EXPLICATI CE INCEAMNA ACESTE LUCRURI.ESTE GRAV?
0
08-12-2010, ora 11:52
dolce.ada
Nu este medic/terapeut
dolce.ada
Nu ai postat unde trebuie. Cauta si tu domeniul corect. Ce pot sa iti spun e ca n e de bine deloc. Dupa toate diagnosticurile astea nu te doare spatele?:)))) Si eu am probleme cu spatele..scolioza si L11, 12 deshidratat, dar pana asa ajung la un diagnostic corect am trecut prin multi medici.
Sfatul meu e sa mai apelezi la alti medici pt interpretare.
De unde esti? Iti pot recomanda un medic foarte bun din Timisoara
0
08-12-2010, ora 12:18
dragoi alina
Nu este medic/terapeut
dragoi alina
SUNT DIN TG-JIU
0
08-12-2010, ora 12:20
dragoi alina
Nu este medic/terapeut
dragoi alina
MA DOARE SPATELE CAM RAU, MAI TARE MANA SI PICIORUL DREPT.AICI IN TG-JIU TOTI SE UITA LA TINE CA LA UN NEBUN SPUN CA NU AM NIMIC CA SUNT PREA TANARA
0
08-12-2010, ora 14:43
dolce.ada
Nu este medic/terapeut
dolce.ada
Ce varsta ai? Ai fact sport de performanta? Doctorul de care vorbes e neurochirurg in Seghet insa face aici in Timisoara reflexoterapie. Daca ai radiografii si investigatiile necesare iti poti face o programare la el si sa te sfatuiasca ce sa faci. Mie mi-a cam trecut drerile de spate de cand imi face reflexoterapie si de cand mi-a dat niste medicamente naturiste.


Trebie sa mentionez ca are pacienti din toata tara. Daca vrei nr li de tel
0
08-12-2010, ora 14:44
dolce.ada
Nu este medic/terapeut
dolce.ada
da-mi adresa ta de email ca sa nu postez nr D-ului Doctor aici pe site.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secrețiile vaginale
  • Durerea de burtă
  • Scurgere vaginală - ce e normal și ce nu
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  • Durere de burtă
  •