de un an ma simt foarte rau: dureri de gat, dureri de urechi, dureri la baza nasului, nas infundat
nu stiu cum sa incep acest measaj...cam de un an si ceva ma simt foarte rau:dureri de gat, dureri de urechi, dureri la baza nasului, nas infundat, dureri ingrozitoare de cap si mai ales de ochi, obosela fizica, febra cateodata si stari de frig.am urmat un tratament cu antibiotice(penicilina si ampicilina) dar fara rezultate, mi-am facut raze pt sinuzita dar nu a iesit nimic, analize la sange dar din nou nimic, am fost la control oftalmologic, din nou nimic.nu stiu ce sa mai fac, la cine sa mai apelez
2 comentarii
neaparat du-te sa te vada la cap. nu stiu cum se numeste examenul, dar e posibil sa fie niste centri nervosi atinsi. sau poate o forma de depresie. intreaba pe cineva de la neurologie.
eu iti recomanda sa iti faci un exudat nazo-faringian si analize la sange in special sa ceri sa ti se faca ASLO
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3am tot timpul nasul infundat
- 7problema cu urechea
- 59Nas infundat - remedii naturiste
- 10Nas infundat tot timpul...daca poate cineva sa-mi raspunda?
- 6nas infundat nu doresc operatie polipii
- 3Durere ciudata de gat.
- 3nas infundat si lipsa de aer
- 9Rinita alergica perena-Nas infundat
- 8Catar ototubar
- 1Durere ureche
- 5Nas infundat tot timpul
- 3Doresc un diagnostic la problemele mele legate de nas înfundat tuse seaca nod în gat
- 14Probleme nas, ORL
- 1Problema Nas
- 9pentru dl dr flueraru
- 4ma doare urechea si imi curge
- 1Respiratie cu nod in gat si o nara infundata
- 1Lichid in ureche si zborul cu avionul, baietel de 4 ani si jumatate
- 2Nas înfundat operat deviație de sept
- 6Nas infundat-deviatie sept- frisoane
Mai multe informații despre: nasul infundat Durere de gat durerea de ureche
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: