test de sarcina negativ + menstruatie = sarcina?
buna ziua!as dorii sa imi raspundeti si mie daca puteti. dupa ultima relatie sexuala imi era friica sa nu existe posibilitatea de-a ramane insarcinata, pt ca nu ne-am protejat, dupa 12 zile am facut un test de sarcina si a iesit negativ iar la 3 zile mi-a venit menstruatia. as putea fii insarcinata ? va multumesc
5 comentarii
Daca a venit menstruatia, nu.
Va multumesc pentru atentia D-voastra ! cred ca sa produs si o raceala si.. am lu-at Nolicin (de 3 zile iau ), este in regula daca o sa iau in continuare ? mentionez ca dupa 1 zi durerea nu a mai persistat si nu mai am dureri de cand iau acest tratament !
Da, nu-i nici o problema.
Va multumesc pentru atentia D-voastra si pentru raspunsuri.
Buna ziua...Am facut acum 5 zile 5 teste de sarcina si au iesit pozitive...acum 2 zile mia venit menstruatia...Am fost la medic ca nu stiam ce se intampla si am facut un test de sarcina si iesit negativ!E posibil sa fiu insarcinata sau sa fi piersut sarcina prin menstruatie...
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1poate exista sarcina in acest caz?!
- 8Sunt insarcinata? ajutati-ma!!!!!!
- 12o intrebare: sunt insarcinata?
- 3oare pot ramane insarcinata? mi-e frica sa fac testul!
- 14sunt dereglari sau sunt gravida?
- 25Sunt sau nu insarcinata?
- 6nu reusesc sa concep un bebe!
- 6e posibila sarcina?
- 27urinari frecvente
- 0oare sunt insarcinata?
- 7Insarcinata sau nu?
- 7O nelamurire: nu a mai facut pauza, e insarcinata?
- 12Intarziere sau sarcina?
- 4Menstruatia nu a venit si ma gandesc la ce e mai rau...
- 2Am avut contact sexual neprotejat in prima zi dupa terminarea ciclului, exista vreun risc?
- 2Insarcinata?
- 0Ajutor! As putea sa fiu insarcinata?
- 1Posibila sarcina?
- 0Este posibil sa fiu iar însărcinată?!?
- 1As putea fi insarcinata?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata? testul de sarcina menstruatia redusa cantitativ
