Ajutor! As putea sa fiu insarcinata?
Am dorit sa ma dezverginez cu prietenul meu. Am incercat de foarte multe ori dar numi reusea pe mine ma durea si nu putem. Intr-o seara incetisor am reusit dar nici atunci nu prea tare, numai un pic, nu pina la sfirsit, singe na curs. Poate ca nici nu ma dezverginat cu totul. Dar toata asta a fost fara prezervativ. El nu a dat drunul in mine. Poate fi ce va? Ptr ca eu ma tem foarte tare. Am facut si teste acasa de sarcina cu iod si arata ca nu sunt insarcinata. Dar as vrea totusi aa vad ce cred altii
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2sunt insarcinata? foarte ingrijorata:(
- 6sunt? oare sunt gravida? ajutati-ma
- 4pot fi gravida?
- 6poate fi vorba de sarcina?
- 5Oare ce o fi? Sarcina?
- 16help! pilula de a 2-a zi
- 3o fii bb, n-o fii?
- 1Exista posibilitatea de a rămâne însărcinată?
- 0sarcina?
- 0Sarcina?
- 2Sarcina? Am nevoie urgent de un raspuns
- 0Sunt insarcinata?
- 2posibilitate sarcina?
- 2Probleme in timpul actului sexual cu prezervativul (sanse de sarcina )
- 4o posibila sarcina?
- 1Un sfat, va rog! exista riscul unei sarcini nedorite?
- 0probabilitatea sarcinii
- 2Insarcinata sau nu?
- 6Poti ramane insarcinata asa?Doresc raspunsul unui medic va rog mult!
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
