Intarzierea ciclului menstrual
Buna ziua! Sunt noua pe site si vreau sa va intreb un lucru care ma ingrijoreaza. Ciclul meu este neregulat, iar in octombrie nu a venit deloc. Ieri mi-a venit putin de tot, cat sa pateze mai mult nu. Am fost racita in octombrie si am luat Paracetamol. Am folosit 18 pastile intr-o satamana (ma durea capul, aveam febra si nasul infundat). Eu cred ca am luat prea multe pastile si probabil asta este cauza intarzierii menstruatiei. Am 14 ani si va rog mult sa ma ajutati!
3 comentarii
Buna seara!
Totul este de la modul in care te alimentezi. Daca treci pe fructe si legume crude, fara carne, lactate (produse de origine animala) totul se regleaza. Pentru mai multe informatii, intra pe blogul Olivia Steer si gasesti acolo tot ce te intereseaza.
Ai grija de tine!
Totul este de la modul in care te alimentezi. Daca treci pe fructe si legume crude, fara carne, lactate (produse de origine animala) totul se regleaza. Pentru mai multe informatii, intra pe blogul Olivia Steer si gasesti acolo tot ce te intereseaza.
Ai grija de tine!
Ti-am raspuns prin mesaj privat. Il poti deschide dand clic in partea din dreapta sus, acolo unde scrie "Modificati profilul dvs".
Buna seara. Am 19 ani si in urma cu 2 luni am fost diagnosticata cu colpita.Am urmat un tratament timp in care nu am avut relatii sexuale.Pe data de 6 luna asta am avut un contact sexual neprotejat cu prietenul meu fara ca acesta sa ejaculeze. Menstruatia trebuia sa imi vina pe 7 ca luna trecuta dar nu a aparut nici pana azi.Mentionez ca am dureri de sani si simt un disconfort puternic in zona abdominala.Credeti ca este posibila o sarcina? am facut un test ieri dimineata care a fost negativ desi totusi este prea devreme. Multumesc anticipat.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 9Menstruatie intarziata 3 luni, secretie de culoare maronie incepand de ieri!
- 18Am facut un test de sarcina si a iesit negativ, dar tot intarzie menstruatia
- 4intarziere menstruatie
- 2menstruatie intarziata 22 de zile doua teste de sarcina negative
- 3Intarziere menstra. Sarcina?
- 1Sunt gravida?
- 0Intarziere menstruatie, senzatie de rau, exces de vitamina c
- 4mi-a întârziat 8 zile. am șansă să fiu însărcinată?
- 6Posibil sa fiu însărcinată?
- 1Ciclul menstrual întîrzie să apară de 2 săptămîni azi împlinite
- 0Sarcina imaginara?
- 3Am ramas însărcinată?
- 1Menstruație
- 2Posibila sarcina?
- 4Amenoree sau Gravida ?
- 1Întârziere ciclu!!!
- 9Menstruatie tot nu a venit
- 0Menstruație întârziată
- 0Anticoncepționale și duphaston
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: