prezervativul rupt, postinor 2.. sarcina?
Pe 15 februarie a inceput menstruatia, pe 20 februarie s-a terminat, pe 26 februarie s-a produs actu sexual (s-a rupt prezervativu si a ejaculat in mine ), la 1 ora dupa act am luat postinor 2, dupa 12 ore am luat cea de-a 2 pastila. Dupa a 2 pastila dupa circa 10 ore mia fost rau( ameteli, stare voma, durere de cap ). Pe 6 martie a inceput menstruatia (dupa ceam citit pe net ar fi o falsa menstruatie), nu am avut la aceasta menstruatie sani umflati si tari cum ii aveam la fiecare menstruatie.doar ma durut burta in prima zi cand a venit.pe 11 martie adica astazi pare ca sar termina falsa menstruaite.mie ar trebui sa imi vina menstruatia pe 15 martie.e posibil sa fiu insarcinata?astazi am vomitat.falsa menstruatie e mai inchisa la culoare ca de obicei.o sa imi intarzie menstruatia, no o sa imi vina pe 15 ? ast raspuns
5 comentarii
Mai degrabă nu va veni pe 15, având în vedere că falsa menstruaţie e atât de aproape. De multe ori, ciclul este "resetat", ceea ce înseamnă că următoarea menstruaţie ar putea fi în aprilie.
Dar orice altă variantă este posibilă, având în vedere că aceste pilule produc foarte frecvent tulburări de ciclu.
Dar orice altă variantă este posibilă, având în vedere că aceste pilule produc foarte frecvent tulburări de ciclu.
care sunt sansele sa fiu insarcinata?
este aceasta falsa menstruatie semn ca nu sunt insarcinata ?
dupa cat timp pot sa fac un test de sarcina ?
postinor 2 poate influenta testul de sarcina ?
precizez ca aceasta falsa menstruatie a fost cantitativ la fel ca o menstruatie normala.e normal ?
eram in perioada fertila ?
este aceasta falsa menstruatie semn ca nu sunt insarcinata ?
dupa cat timp pot sa fac un test de sarcina ?
postinor 2 poate influenta testul de sarcina ?
precizez ca aceasta falsa menstruatie a fost cantitativ la fel ca o menstruatie normala.e normal ?
eram in perioada fertila ?
chiar nu ma poate ajuta nimeni cu niste raspunsuri
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5prezervativ rupt, contraceptie de urgenta... ce risc exista?
- 13Am motive sa ma ingrijorez?
- 7Postinor 2 la 5 ore dupa sex neprotejat. E posibil sa fiu insarcinata?
- 2postinor si menstruatie intarziata
- 10efecte postinor 2
- 3postinor 2 luat la 11 ore diferenta... isi mai face efectul?
- 4postinor plus anticonceptionale diane35
- 5dupa 24 de ore am luat prima pastila de postinor 2 si a doua cu 12 ore... exista vreun risc?
- 3administrare anticonceptionale, prezevrativ rupt... eram protejata?
- 5pentru prima data am luat postinor 2 si menstruatia nu imi mai trece..
- 8sarcina?ajutati-ma si pe mine va rog
- 4sex neprotejat intre cele 2 pilule de postinor = sarcina?
- 6E posibil sa fi ramas insarcinata?
- 5Pastila de a doua zi si-a facut efectul sau e insarcinata?
- 8postinor 2... cat este de eficient?
- 4in urma cu 2-3 luni am luat postinor, acum nu mi-a mai venit menstruatia
- 2Prezervativ rupt
- 4mai exista risc de sarcina?
- 1Sunt insarcinata?
- 2Sanse sa iau ceva? mi s a rupt prezervativul dar am sesizat si l am schimbat !
Mai multe informații despre: postinor prezervativul rupt menstruatia falsa
