Insarcinata sau nu?
Buna ! pana miercuri am fost virgina. mi.a bagat.o putin fara prezervativ dar nu am continuat pt ca ma durea foarte tare iar a doua zi la fel nu am facut mare lucru ca nu am putut suporta durerea. precizez ca nu am folosit prezervativ. este riscul sa fi curs lichidul preejaculator in momentul ala si sa fi ramas insarcinata?
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8Sunt insarcinata? ajutati-ma!!!!!!
- 4sunt gravida? ce medicamente?
- 4Inarziere de 30 zile = sarcina?
- 4Urgent raspundeti care stiti - pot ramane gravida?
- 7se poate sa fi ramas insarcinata?
- 6credeti ca am nevoie de un psiholog sau un psihiatru?
- 4lichidul preejaculator
- 4sunt insarcinata? lumea imi spune ca este posibil
- 2e posibil sa raman gravida?
- 4sarcina? astept raspuns urgent
- 1sunt sau nu gravida
- 3Primul act sexual, protejat, sunt insarcinata? Va rog raspundeti-mi!!
- 4oare sunt gravida?
- 3Situatie ciudata... simptome de sarcina?
- 8Prezervatul s-a rupt (pt prima data)
- 1se poate sa fiu însărcinată?
- 1Sunt insarcinata?
- 2Oare sunt însărcinată?
- 0Sangerare de implantare ? Sanse de sarcina ?
- 0Posibila sarcina?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
