Paroxetine

08-06-2017
Anonim1256
Nu este medic/terapeut
Anonim1256
Am luat un 1 an si 2 luni paxetin dupa aceea doctora mi lea intrerupt brusc in martie iar in prezent vomit tot ce mananc din frica am inceput sa iau iar cate o pastila poate imi trece ce sa fac?Ajutor.
5 comentarii
2
08-06-2017, ora 14:54
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Buna ziua, mergeți din nou la medic pentru reevaluare si tratament. Incercati sa mergeti si la psihoterapie pentru a intelege care sunt cauzele fricilor pe care le aveți.
0
08-06-2017, ora 15:07
Anonim1256
Nu este medic/terapeut
Anonim1256
am facut si analize dar decand leam intrerupt nu pot manca mai nimic.
0
08-06-2017, ora 15:59
Psiholog Iosif Szenasi
Psihologie, Timisoara
Psiholog Iosif Szenasi
Tocmai de asta, asa cum a spus si colegul meu, mergeti la medic sa va vada din nou. Pe langa medicatie, si eu recomand psihoterapia pentru a vedea care este cauza declansatoare.
0
08-06-2017, ora 16:04
Anonim1256
Nu este medic/terapeut
Anonim1256
Nu am pofta de mancare si imi vine sa plang
1
08-06-2017, ora 17:19
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Cu atât mai mult e nevoie să mergeți la medic, pentru că poate e nevoie să vă schimbe și diagnosticul. A lua medicamente din proprie inițiativă și nu după o schemă de tratament, vă faceți mai mult rău decât bine.
Adaugă un comentariu / răspuns