Paroxetine
Sevrajul la paroxetin este periculos pt ca nu pot manca nimic.multumesc
4 comentarii
Eu am inceput sa iau paroxetin poate se mai amelioreaza starea
George, doar psihiatrul iti poate raspunde. Nu poti opri sau incepe de capul tau un tratament, testand pe pielea ta efectele. Apoi, normal ca poti spune orice despre pastile (ca nu sunt bune), sau despre oricine (despre psihiatri, ca nu sunt buni). Nu stiu in ce context ai ajuns in sevraj, dar e posibil sa intri si daca ai uitat sa iei o pastila. Intreruperea medicatiei se face doar la recomandarea psihiatrului si obligatoriu treptat, pana se obisnuieste corpul sa functioneze fara substanta respectiva. Daca ai fi respectat schema de tratament, nu ai fi ajuns in sevraj. Suna medicul si spune-i ce se intampla - sigur te va ajuta.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 3Vorbesc rad si scot diferite sunete ciudate de unul singur
- 10Tipuri de activități pentru petrecerea timpului liber?
- 7Evaluare medicală forțată/Încredere
- 1Pentru cei diagnosticati cu o boala psihica
- 10Schimbare medic psihiatru
- 6Anxietate/depresie
- 6Suspiciuni medicamente psihiatrice
- 3Acceptarea bolii psihice
- 4Intrebare pentru cei cu diagnostic de boala psihica
- 3Prosopagnozie?