Paroxetine

09-06-2017
Anonim1256
Nu este medic/terapeut
Anonim1256
Sevrajul la paroxetin este periculos pt ca nu pot manca nimic.multumesc
4 comentarii
0
09-06-2017, ora 09:17
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Incercati sucuri de fructe.
0
09-06-2017, ora 10:52
Anonim1256
Nu este medic/terapeut
Anonim1256
Eu am inceput sa iau paroxetin poate se mai amelioreaza starea
0
09-06-2017, ora 10:53
Anonim1256
Nu este medic/terapeut
Anonim1256
E bine?
1
09-06-2017, ora 11:29
Psiholog Cristina-Mihaela Stoian
Psihologie, Bucuresti, sector 1
Psiholog Cristina-Mihaela Stoian
George, doar psihiatrul iti poate raspunde. Nu poti opri sau incepe de capul tau un tratament, testand pe pielea ta efectele. Apoi, normal ca poti spune orice despre pastile (ca nu sunt bune), sau despre oricine (despre psihiatri, ca nu sunt buni). Nu stiu in ce context ai ajuns in sevraj, dar e posibil sa intri si daca ai uitat sa iei o pastila. Intreruperea medicatiei se face doar la recomandarea psihiatrului si obligatoriu treptat, pana se obisnuieste corpul sa functioneze fara substanta respectiva. Daca ai fi respectat schema de tratament, nu ai fi ajuns in sevraj. Suna medicul si spune-i ce se intampla - sigur te va ajuta.
Adaugă un comentariu / răspuns