aritmie...?
Am batai neregulate uneori insotite de dureri, mai ales cand se schimba vremea., ma puteti ajuta cu un sfat!!!
3 comentarii
sa traiesti badita..
ce varsta ai? alcool, cafea, fumat? durerea se duce undeva?
ce varsta ai? alcool, cafea, fumat? durerea se duce undeva?
Am onoarea, am 39 ani, nu beau.des, nu fumez, nu beau cafea., durerea e de scurta durata, ce ma supara mai tare sunt bataile aritmice, care imi dau o senzatie ciudata, oboseala...teama..
v-as recomanda...in primul rand un repaus fizic si emotional pentru o scurta perioada de timp+ASPACARDIN 2tb/zi 5 zile+un consult la un medic cardiolog
SARBATORI FERICITE!
SARBATORI FERICITE!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4aritmie?
- 10palpitatii
- 4stari ciudate manifestate prin aritmie, gheara in git, frisoane urmate de bufeuri
- 15Coenzima Q10 si aritmia
- 2Am aritmie si am avut si tensiune mare. Ce tratament ar trebui sa iau?
- 5Am aritmii de 9 luni de zile.. ajutati-ma!
- 0Aritmie miocardica cu opturare de ventricol
- 9aritmie extrasistolica
- 2Aritmie Extrasistolica Ventriculara
- 3tulburari de ritm (aritmie) ajutor
- 0Aritmie sistolica?
- 1Aritmii, am o perioada stresanta și sufăr de anxietate
- 0Aritmie si foarte multe gaze prin stomac
- 1Aritmie.
- 5Ajutor! Sunt disperat, simtome aritmie / dispnee va rog sa ma ajutati.
- 2Tahicardie/aritmii
- 2Întrebare analize ablație
- 1Palpitatii
Mai multe informații despre: Aritmia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: