pot fi insarcinata in urma intreruperi tratamentului cu yasmine?
Am luat yasmine timp de 1.5 ani, pe 29 martie am intrerupt tratamentul brusc, folia trebuia intrerupta pe 10aprilie, pe 11 aprilie am avut un contact sexual cu prietenul meu e posibil sa fiu insarcinata??? la cat timp pot afla???
Ciclul era odatala la 25 zile, pe 1 aprilie datorita intreruperii tratamentului am prezentat sangerari menstruale pana pe data de 4 aprilie
Va rog sa -mi spuneti daca pot fi insarcinata???
Multumesc
Ciclul era odatala la 25 zile, pe 1 aprilie datorita intreruperii tratamentului am prezentat sangerari menstruale pana pe data de 4 aprilie
Va rog sa -mi spuneti daca pot fi insarcinata???
Multumesc
2 comentarii
Buna Ana.Cel mai bine este sa faci un test de sarcina.Probabilitatea de a fi insarcinata este redusa, deoarece in corpul tau s-au produs multe modificari hormonale datorita anticonceptionalelor.Intreruperea brusca a anticonceptionalelor fara recomandarea medicului nu este indicata.Sanatate
nu cred ca esti insarcinata. dar totusi...poti sa faci un test sa nu te mai stresezi.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 7sex in timpul menstruatiei
- 4insarcinata sau ranita?
- 4pot fi insarcinata chiar daca am menstruatie in mod regulat?
- 4secretie maro-boala sau semn de sarcina?
- 3Vreo probabilitate de sarcina?
- 10Insarcinata sau nu?
- 17anticonceptionale, fumat, antibiotice
- 2sarcina dupa chimioterapie? e posibil?
- 0sunt insarcinata?
- 14insarcinata?
- 1insarcinata oare??
- 0se poate sa fiu insarcinata?
- 0sanse sa fiu însărcinată?
- 0Pot fi insarcinata?
- 2Sunt insarcinata?
- 2E vorba de sarcina ?
- 0Anticonceptionale cerazette
- 0Ajutați-Mă
- 0Sarcina?
- 0Există posibilitatea să fiu însărcinată?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
