Am mancarimi si nu stiu de ce:(

13-08-2010
Lynna
Nu este medic/terapeut
Lynna
Domnule Doctor, va rog sa ma ajutati:(
incepand cu 1 mai intretin relatii sexuale, si de atunci am avut menstruatie regulat, pe data de 12 in fiecare luna, 3 luni la rand. acum e august si menstruatia imi intarzie cu 2 zile, e putin, dar imi fac griji. ultimul contact sexual l-am avut pe data de 25 iunie, protejat (prezervativ). mai mult, de 3 zile am mancarimi grozave in regiunea labiilor mici, am eliminari alb branzoase si au un miros cam neplacut, problema e ca am examinat putin de sine statator si am vazut intrarea la vagin captusita cu astfel de eliminari. mi-e frica sa nu fie cumva candidoza, dar de ce atunci imi intarzie menstruatia? mentionez ca ultimele doua saptamani am avut si o raceala + laringita pe care inca o tratez si acum, posibil sa intarzie din cauza racelii? mi-e frica desi am avut contact sexual protejat sa nu fi ramas insarcinata.
Va rog sa ma ajutati cu o parere profesionista:)
multumesc anticipat.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.