am probleme cu respiratia urat mirositoare, de cand sunt mica

13-05-2011
younika
Nu este medic/terapeut
younika
de cand sunt mica am probleme cu respiratia urat mirositoare...nu mai stiu ce sa fac...mananc non stop guma...nu mai suport...vreau sa imi rezolv aceasta problema...nu stiu care e cauza...nu am carii...am o igiena f stricta si nu se pune problema unei igiene precare...nu am probleme cu stomacul...si totusi cu nimic nu se mai rezolva...apa de gura, spray, ata dentara, periajul limbii...nimic!CE POT FACE???????
4 comentarii
0
13-05-2011, ora 17:18
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
De unde stii ca nu ai probleme cu stomacul?Ti-ai facut niste investigatii?
Halena se poate datora si unor afectiuni orl...Te sfatuiesc sa mergi la medicul de familie sau la unul homeopat si vezi ce indrumari primesti.
Numai bine!
0
13-05-2011, ora 17:36
younika
Nu este medic/terapeut
younika
dada...mi am facut investigatii...inclusiv pentru HP.
0
14-05-2011, ora 12:44
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna ziua,

Nu mai manca non stop guma...

- dimineata sau dupa orice mancare,
incearca sa speli o radacina de patrunjel si s-o mananci CRUDA...nu-i rea la gust.
si..vei vedea rezultatele..BUNE

O zi frumoasa.
0
16-09-2013, ora 11:50
stefy roman
Nu este medic/terapeut
stefy roman
si eu am avut respiratia urat mirositoare de 2 ani si am scapat de 2 luni cu o cutie de ROVAMICYNE!!! Asta dupa ce medicul
stomatolog mi-a spus ca nu am probleme cu dantura.Acum am respiratia perfecta.
Adaugă un comentariu / răspuns

08-10-2019, ora 11:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Multi Complete de la Jamieson este un supliment pe bază de multivitamine care oferă 100% din porția zilnică a celor mai importante substanțe pentru sănătatea organismului. Scopul acestor vitamine este întărirea organismului, stimularea imunității și suplimentarea energiei. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Miroși urât deși ai o igienă corectă? Câteva motive surprinzatoare
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.