am suferit lovituri repetate in cap

07-02-2008
POPARODICA
Nu este medic/terapeut
POPARODICA
am suferit lovituri repetate in cap, de ceva timp am dureri de cap, ameteli, imi amorteste corpul, in special mainile, iar in ultimile 2 luni toate aceste simtome s-au agravat, de prea multa durere mi-am pierdut si cunostinta si am si stari de voma.va rog sa imi spuneti, cam ce credeti k ar putea fi.mi-am facut programare la tomograf, dar mai dureaza pana ma pot primi.va rog un raspuns! va multumesc!
9 comentarii
0
07-02-2008, ora 00:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
sechelele postraumatice intradevar se pot manifesta cu cefalee, ameteli, greata!
Aceleas simptome sunt caracteristice si dereglarilor de circulatie, la fel de bine poate fi si o tensiune arteriala scazuta!
Mergi sa te vada un neurolog, sa.ti ea tensiunea si sa.ti spuna parerea lui!
0
07-02-2008, ora 00:00
aminomax
Nu este medic/terapeut
aminomax
ar fi de ajutor daca ai preciza cand ai suferit loviturile pe care le acuzi, daca au fost multe, sau s-au intins pe o perioada mare de timp, si daca te mai sti si cu alte simptome sau afectiuni.
0
08-02-2008, ora 00:00
POPARODICA
Nu este medic/terapeut
POPARODICA
AM FOST CASATORITA 5 ANI CU UN BARBAT FOARTE VIOLENT, CARUIA II FACE DEOSEBITA PLACERE SA LOVEASCA IN CAP...M-A BATUT IN TOT ACEST TIMP, DAR DE CCA 2 ANI APROAPE ZILNIC.AM AVUT PROBLEME CAND ERAM COPIL, CU CADERILE DE CALCIU SI AM MAI AVUT UN ACCIDENT DE MASINA IN 2000, CU LOVITURA LA CAP, FARA RANA DESCHISA, DAR AM FACUT TRATAMENT ATUNCI PT HEMATOM SI O TOMOGRAFIE.
0
08-02-2008, ora 00:00
aminomax
Nu este medic/terapeut
aminomax
sfatul meu este ca trebuie facut un RMN sau o investigatie amanuntita, pentru ca se pare ca ceva nu este inregula. mai multe detalii nu iti pot da ci doa recomanda un neurolog bun sau sa ma interesez de unul, pentru ca problema trebuie tratata pentru a nu lasa sechele mai incolo.parerea mea este ca trebuie grabita un pic aceasta vizita pentru motivul de mai sus, dar daca nu vrei sa te duci, sa zicem ca putem discuta pe baza simptomelor, date mia in amanunt. deci astept raspuns
0
09-02-2008, ora 00:00
POPARODICA
Nu este medic/terapeut
POPARODICA
DIN PACATE NU SUNT IN TARA ACUM, CI IN SPANIA, CORESPENDEZ CU DVS PRIN SORA MEA CARE ESTE IN BUCURESTI, EA IMI TRIMITE MESAJELE DE LA DVS PRIN TELEFON SI EU LA RANDUL MEU II TRIMIT CE VREAU SA VA SPUN, LA FEL.NU AM CALCULATOR AICI.VA MULTUMESC PT SFATURI, DUPA CE IMI VOI FACE ANALIZELE VA VOI SPUNE CE AM.SANATATE MULTA!
0
16-06-2010, ora 00:19
jx
Nu este medic/terapeut
jx
am si eu o problema la penis.mai bine spus nu mi se da toata piela bine de pe el ce trebuie sa fac??
0
16-06-2010, ora 09:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
sa mergi la chirurg sau urolog
0
16-06-2010, ora 20:14
jx
Nu este medic/terapeut
jx
am uitat sa specific...incet inecet pielea sa dat la o parte in timp.nu e complet 100% dar oricum fatza de cum era e bine acum.ce vreau sa intreb e dak pot intretine relati sexuale in stare asta...?astept rasp urgent..
0
18-06-2010, ora 16:50
jx
Nu este medic/terapeut
jx
imi poate raspunde cineva la intrebarea de mai sus
?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.