Ameteala, imi amorteste mana stanga si mă doare inima
Bună ziua am o problema de doua saptamani imi amorteste mana stanga, ametesc si mă doare inima.Am fost la spital mia luat sânge si mia facut toate analizele si au spus ca nu am nici o problema.
Totusi ceva am o problema de două săptămâni aceleași simptome in fiecare zii.
Totusi ceva am o problema de două săptămâni aceleași simptome in fiecare zii.
2 comentarii
Din ceea ce relatați dumneavoastră nu-mi dau seama daca vi s-au făcut investigațiile necesare. Pentru că pomeniți de inimă, ar fi fost necesar un consult cardiologic. S-a făcut ? De asemenea ar putea fi o problemă de coloana cervicală, chiar o hernie de disc. În acest caz sunt necesare investigații. Un RMN cervical aveți făcut ?
Cu stimă.
dr Petre Mureșan
Cu stimă.
dr Petre Mureșan
Nu acest lucru nu l-am făcut îmi voi face o programare și după voi scrie înapoi mulțumesc frumos.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2mi-a amortit partea de sus a antebratului si degetul mare
- 6ma poate ajuta cineva?? :-s
- 12Sa fie anxietate???
- 4De o luna am ambele urechi infundate
- 10stari de frica si ameteala
- 18Ameteli
- 9Analize peste analize fara efect- Durere hipocondru drept, ameteli, hemoroizi interni
- 6Ce boala am tinand cont de urmatoarele simptome...?
- 6Efecte adverse CENTRUM A-ZINC
- 4Ametesc rau, lesin... atunci cand mi se face foame
- 4simt ca o iau razna:(((( ptr ca nu am gasit nici un raspuns
- 1Ameteli continue de 6 luni fara diagnostic sigur
- 2din decembrie am si eu ameteli si stare generala de rau, nod in gat...
- 2Frig + ameteala
- 1Problema
- 2Ameteala, stare de lesin Cine ma poate ajuta?
- 0Ameteala pe partea dreapta a capului
- 0Pierderi de echilibru si amorteli.
- 7Chronic subjective diziness/ ameteala cronica subiectiva
- 1Ameteala si oboseala continua
Mai multe informații despre: Ameteala amorteala mainilor
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: